Kategorie

Inspiracje

z kolekcji Sealart
22 wrz
0

z kolekcji Sealart

Romantyczne zachody słońca nad Bałtykiem są jedną z przyjemności letniej kanikuły. Jeśli chcecie zachować to cudne wspomnienie na cały rok, proponujemy niezwykłą bransoletkę "Zachód słońca". Zrobiona z koralików Miyuki Delica stanowi przepiękną mozaiką, która malowniczo obrazuje moment znikającego za horyzontem słońca Ten un ...

Czytaj całość
z kolekcji Meli
17 kwi
1

z kolekcji Meli

Jeśli już poczuliście wiosnę w sobie, warto oznajmić to całemu światu ! Zapewniamy Was, że kolorowe motyle, które w ciepłe dni widać nad łąkami, można zatrzymać na dłużej  Zaklęte w przepiękne sutaszowe kolczyki będą niepowtarzalną ozdobą każdej elegantki.Zapraszamy na zakupy do galerii .

Czytaj całość
z kolekcji Decor House
10 kwi
1

z kolekcji Decor House

Prawdziwa wiosna zasypuje nas feerią kolorów  Tak barwnie zrobiło się w galerii byArt za sprawą oszałamiająco kolorowych kolii. Korale są wykonane z drewnianych kulek we wszystkich możliwych do wymarzenia kolorach Na więcej zapraszamy do naszej galerii.

Czytaj całość
z Pracowni Ceramicznej BIS
10 kwi
1

z Pracowni Ceramicznej BIS

Galeria byArt poleca interesującą kolekcję ceramiki z Pracowni Ceramicznej BIS. Waszej uwadze polecamy oryginalne patery i stylowe misy. Naczynia z całą pewnością w sposób niebanalny udekorują wnętrza. Wspaniały pomysł na ciekawy prezent !

Czytaj całość
z kolekcji Mela Original Art
31 mar
1

z kolekcji Mela Original Art

Sutasz to sztuka tworzenia biżuterii, która daje niezwykłe możliwości i zaspokaja najbardziej wyrafinowane gusta. Już wkrótce w galerii byArt zaprezentujemy Wamniezwykle oryginalne i kunsztownie wykonane dzieła z kolekcji Mela Original Art. Zapraszamy do podziwiania i kupowania!

Czytaj całość
Strona:12345