Pierścionek czerwono-turkusowy.

Dostępność: (1 sztuka na stanie )

20

Projektant: Mario Vega

Pierścionek ze skóry i szkła. Wymiary szkła: 2,5 x 2 cm.  Wykorzystane materiały: skóra naturalna, centralna ozdoba z topionego szkła. Metoda produkcji: pierścionek wykonany ręcznie w technice fusingu. Szkło malowane naturalnymi barwnikami i topione w bardzo wysokiej temperaturze. Skóra farbowana i podwójnie zszywana dwuwarstwowo.

Produkt wykonany ręcznie, każdy egzemplarz może nieznacznie różnić się od zdjęcia.

Mario Vega


      W wykonaniu tej produkty   łączą się trzy różne pracownie, które wspólnie rozwijają i fabrykują te unikatowe produkty najwyższej jakości. Pracownia projektowa wykorzystująca łączące się  elementy szkła i skóry. Pracownia szkła, w której każdy  szklany element jest malowany ręcznie jeden po drugim z niezwykłym poświęceniem w łączeniu pracy pędzla i koloru. I ostatecznie trzecia pracownia - pracownia skóry, która ostrożnie wybiera skórę najwyższej jakości i poddaje ją obróbce farbowania przy zastosowaniu najlepszych barwników, dzięki którym nie traci koloru i utrzymuje długą trwałość przy jej użytkowaniu. Ta doskonała skóra o adekwatnym kolorze jest następnie zszywana i łączona przez artystę- rzemieślnika z elementem szklanym, co w efekcie daje unikatową biżuterię o wyróżniającej ją stylistyce.

Napisz swoją recenzję

Pierścionek czerwono-turkusowy.

Pierścionek czerwono-turkusowy.

Pierścionek ze skóry i szkła. Wymiary szkła: 2,5 x 2 cm.  Wykorzystane materiały: skóra naturalna, centralna ozdoba z topionego szkła. Metoda produkcji: pierścionek wykonany ręcznie w technice fusingu. 

Produkt wykonany ręcznie, każdy egzemplarz może nieznacznie różnić się od zdjęcia.

 

Napisz swoją recenzję

65,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 65 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie miał 65 punktów