Kategorie

Szanowni Państwo

Galeria internetowa "byArt" skupiająca osoby zajmujące się tworzeniem sztuki rękodzielniczej zaprasza Państwa do twórczej współpracy.

Nasz portal to idealne miejsce do prezentowania i sprzedaży wyrobów handemade pochodzenia polskiego i europejskiego.W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem przedmiotami oryginalnymi i niepowtarzalnymi pragniemy promować takie dzieła.

Naszą misją jest popularyzacja rękodzielnictwa polskich artystów na rynku krajowym i zagranicznym. Nasza domena jest również miejscem przyjaznym twórcom europejskim i światowym, z którymi rówinież nawiązujemy współpracę.

Szczególnie pragniemy zachęcać do promowania walorów kultury regionalnej. Proponujemy współpracującym z nami twórcom czerpanie z ludowych inspiracji i umieszczanie takich dzieł w swoich kolekcjach. Z naszego doświadczenia wynika,że oryginalne i ciekawe wzory cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kupujących.

Galeria "byArt" to miejsce gromadzące pasjonatów, hobbystów i artystów rękodzielnictwa, których zaangażowanie i miłość tworzenia sprawiąją, że ich dzieła są unikatowe. Jest to również miejsce dla tych, którzy cenią sobie otaczanie się pięknymi przedmiotami i chętnie je kupują.

Wspólnie chcemy tworzyć społeczność, która z wyboru popiera solidne polskie i europejskie rękodzielnictwo.

Zakochajmy się w Sztuce – Spotkajmy się w "byArt"